Το φανταστικό γκολ του Ζοάο Μάριο που έδωσε την πρώτη θέση στην Μπενφίκα

CHAMPIONS LEAGUE

Μακάμπι Χάιφα – Μπενφίκα: Το φανταστικό γκολ του Ζοάο Μάριο που έδωσε την πρώτη θέση στους αετούς

-

Μακάμπι Χάιφα - Μπενφίκα: Το φανταστικό γκολ του Ζοάο Μάριο που έδωσε την πρώτη θέση στους αετούς

Η Μπενφίκα έκανε το 6-1 απέναντι στην Μακάμπι Χάιφα στο 90+2′ με καταπληκτικό σουτ του Ζοάο Μάριο και έτσι πήρε την πρώτη θέση στον όμιλο του Champions League.

Η Μπενφίκα επικράτησε 6-1 της Μακάμπι Χάιφα και κατόρθωσε να πάρει την πρώτη θέση στον όμιλο βάσει των κριτηρίων ισοβαθμίας με την Παρί. Το “χρυσό” γκολ πέτυχε με εκπληκτικό τρόπο ο Ζοάο Μάριο στο 90+2′.

TAGS CHAMPIONS LEAGUE ΜΠΕΝΦΙΚΑ ΔΙΕΘΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ

NEWSFEED

2023-2024 /  - . (  / EUROKINISSI)

Σ. ΤΖΙΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ

Ο ΠΑΟΚ είναι αναγκασμένος να αντιδράσει στη Λεωφόρο

Ο Παναθηναϊκός κυριάρχησε για 70 λεπτά στην Τούμπα και πήρε αυτό που άξιζε για να κάνει το πρώτο βήμα τελικού

Κ. ΓΟΥΛΗΣ

Ο Κιλιάν Εμπαπέ στην αναμέτρηση της Παρί με την Ντόρτμουντ

Τα αποτελέσματα και το πρόγραμμα της φάσης των 16 του Champions League

Ο Κιλιάν Εμπαπέ με τον Κολό Μουανί σε ματς πρωταθλήμτος της Παρί κόντρα στην Στρασμπούρ | 2 Φεβρουαρίου 2024

Παρί – Ρεάλ Σοσιεδάδ 2-0: Εμπαπέ και Μπαρκολά καθάρισαν για τους Παριζιάνους

Ο Τσίρο Ιμόμπιλε

Λάτσιο – Μπάγερν 1-0: Ο μαχητής Ιμόμπιλε έδωσε προβάδισμα πρόκρισης από τους 16 του Champions League