Ο Γιόβετιτς βρήκε δίχτυα, αλλά το γκολ ακυρώθηκε μέσω VAR για φάουλ του Μαρτίνς

STOIXIMAN SUPER LEAGUE

-

Άρης - Ολυμπιακός: Ο Γιόβετιτς βρήκε δίχτυα, αλλά το γκολ ακυρώθηκε μέσω VAR για φάουλ του Μαρτίνς

Ο Ολυμπιακός βρήκε δίχτυα με τον Γιόβετιτς στο 9ο λεπτό του ματς με τον Άρη, αλλά ο διαιτητής ακύρωσε το γκολ μέσω VAR για φάουλ του Μαρτίνς στον Μοντόγια.

Ο Ολυμπιακός βρήκε δίχτυα στο 9ο λεπτό του αγώνα με τον Άρη με τον Γιόβετιτς, αλλά το γκολ δεν μέτρησε.

Ο Μαρτίνς προώθησε τους ερυθριλεύκους, στη συνέχεια πήρε ο Φορτούνης στην αντεπίθεση, άνοιξε στα αριστερά στον Γιόβετιτς, ο οποίος πλάσαρε σκοράροντας.

Ο διαιτητής ήλεγξε τη φάση στο μόνιτορ και διαπίστωσε φάουλ του Μαρτίνς στον Μοντόγια για πάτημά του μετά την απώλεια της μπάλας, με το γκολ να ακυρώνεται και το 0-0 να παραμένει στο Βικελίδης.