Πρώτα έδωσε ελπίδα στο Βόλο ο Γκλάβσιτς, αλλά μετά τη… στέρησε με το 3-1 του ΠΑΟΚ

Stoiximan Super League

Ο Βόλος κατάφερε στο 56ο λεπτό να μειώσει απέναντι στον ΠΑΟΚ, όμως, ο άνθρωπος που έφτιαξε το γκολ, έκανε καθοριστικό λάθος για το 3-1 του «δικεφάλου του βορρά».

Γκλάβσιτς - Βόλος: Πρώτα έδωσε ελπίδα, αλλά μετά τη... στέρησε με το 3-1 του ΠΑΟΚ

-

21/09/2024, 18:32

Στο 56′ οι Βολιώτες κατάφεραν να βρουν το δρόμο προς τα δίχτυα του Κοτάρσκι, με τον Γκλάβσιτς να εκτελεί κόρνερ και τον Μεντιέτα να παίρνει την κεφαλιά για το 2-1.

Λίγα λεπτά αργότερα, ωστόσο, στο 60′, ο δημιουργός του γκολ της μείωσης του σκορ έκανε λάθος, έδωσε στον Τισουντάλι κι αυτός επέτρεψε στον Τάισον να γράψει το 3-1 για τον ΠΑΟΚ.

Ακολουθήστε - στο Google News για να μαθαίνετε πρώτοι τα τελευταία νέα από την Ελλάδα και τον κόσμο.