Πώς να μην είναι… Special: Ο Μουρίνιο διαμαρτυρήθηκε βάζοντας το λάπτοπ του μπροστά στην κάμερα

Με τον πλέον ευφάνταστο τρόπο αποφάσισε να διαμαρτυρηθεί ο Ζοσέ Μουρίνιο για ακυρωθέν γκολ της Φενέρμπαχτσε απέναντι στην Αντάλιασπορ, τοποθετώντας το λάπτοπ του με το στιγμιότυπο μπροστά στην κάμερα!

Τι άλλο θα σκαρφιστεί ο Ζοσέ Μουρίνιο; Η Φενέρμπαχτσε αντιμετώπιζε εκτός έδρας την Αντάλιασπορ για την 7η αγωνιστική της Super Lig και έφυγε με το «διπλό» (0-2), επιστρέφοντας στις νίκες μετά τη συντριβή από την Γαλατάσαραϊ.

Ωστόσο, ο Μουρίνιο ήταν ο πρωταγωνιστής του αγώνα μετά την… ιδιαίτερη απόφαση που έλαβε στο δεύτερο ημίχρονο. Τι έκανε; Σε ακυρωθέν γκολ της ομάδας του διαμαρτυρήθηκε προς τον διαιτητή βάζοντας μπροστά από την κάμερα της live μετάδοσης το λάπτοπ του, «παγωμένο» στο στιγμιότυπο της φάσης.

💻 Jose Mourinho’dan laptoplu tepki! #ANTvFB #beINSPORTS pic.twitter.com/mN1RzXdc5x

— beIN SPORTS Türkiye (@beINSPORTS_TR) September 29, 2024

Η σιωπηλή διαμαρτυρία του δεν φάνηκε να αρέσει και πολύ στον διαιτητή της αναμέτρησης που του έδειξε την κίτρινη κάρτα στο 78ο λεπτό!